Sala konferencyjna

Wszechstronność Ośrodka „Marina Borki” w połączeniu z lokalizacją stwarza szerokie spectrum możliwości realizacji oferty integracyjnej.

 

Do Państwa dyspozycji posiadamy salę konferencyjną mieszczącą do 300 osób, wyposażoną w profesjonalny sprzęt audiowizualny. Jest to idealne miejsce do organizacji wyjątkowych i niezapomnianych jubileuszy, prezentacji i konferencji.

 

Nasz aparthotel jest idealnym miejscem nie tylko do wypoczynku indywidualnego, ale również do wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, poczynając od kilkugodzinnych spotkań prezentacyjnych, czy dyskusyjnych, poprzez całodniowe szkolenia, na kilkudniowych konferencjach kończąc.

W naszej ofercie noclegowej posiadamy 12 pokoi (3 – czteroosobowe i 9 – dwuosobowych)

oraz 32 apartamenty.

 

Jesteśmy w stanie zapewnić kompletne wyżywienie oraz bufet podczas wszelkiego rodzaju eventów. Dzięki współpracy z firmami organizującymi imprezy firmowe i integracyjne jesteśmy w stanie zapewnić cały wachlarz atrakcji. Spływy kajakowe, wycieczki, gry terenowe, rejsy, korzystanie z różnych sprzętów wodnych, ogniska, bankiety, imprezy tematyczne oraz wiele innych.

Ceny pobytu z wyżywieniem zaczynają się już od 199zł od osoby za dobę.

Zadbaj o dobre relacje oraz samopoczucie swoich pracowników i zachwyć się pięknem natury w naszym malowniczym ośrodku nad jeziorem Necko.

ul. Nadrzeczna 147
16-300 Augustów

 

Lokalizacja GPS: 53.858013 / 22.968893

Recepcja

 

tel. +48 885 023 632

osrodek@marinaborki.pl