Restauracja

tel. 885 023 632

W związku z ograniczeniami swobody w korzystaniu z miejsc typu restauracje i ogólna przestrzeń publiczna oferujemy Państwu nową usługę room service i dowóz na terenie Augustowa.

Zamów telefonicznie dania z karty z restauracji Róża Wiatrów, a my dostarczymy je, w bezpieczny sposób, pod wskazany adres.

Restauracja poleca pyszne specjały kuchni regionalnej, ryby z okolicznych wód oraz domowe wypieki według tradycyjnych receptur. Czeka na Państwa ponad 100 miejsc w restauracji, bar oraz taras widokowy z przepiękną panoramą na Jezioro Necko.

 

Restauracja MARINA BORKI to doskonały wybór na organizację wszelkiego rodzaju uroczystości:

  • WESELA

  • POPRAWINY

  • BANKIETY

  • URODZINY

  • PRZYJĘCIA Z OKAZJI CHRZTU

  • KOMUNIE

 

Ślub to jedno z najpiękniejszych dni w życiu, a udane wesele to doskonały początek nowej wspólnej drogi życia. Zrealizuj swoje marzenia i zorganizuj swoją uroczystość w pięknych wnętrzach.

Organizację wesela rozpoczyna się od poszukiwania odpowiedniej sali. Jest to jeden z najtrudniejszych elementów, ponieważ wiąże się z nim również wybór menu, dodatkowych, nietuzinkowych atrakcji, organizacja noclegów czy muzyki.

 

Aby mieli Państwo pewność, że Wasze wesele będzie najlepszym na jakim byliście, zadbamy o wszystko. Zapewnimy Państwu idealnie dobrane menu, miłą i profesjonalną obsługę, niepowtarzalną atmosferę oraz wyśmienitą kuchnię.

ul. Nadrzeczna 147
16-300 Augustów

 

Lokalizacja GPS: 53.858013 / 22.968893

Recepcja

 

tel. +48 885 023 632

osrodek@marinaborki.pl