NOWA INWESTYCJA 2021 APARTAMENTY "MISTRAL"

KONTAKT:
tel. 883 855 170
mail: aiwkondraccy@o2.pl
BIURO SPRZEDAŻY: Nadrzeczna 147

Mistral – suchy, zimny, porywisty wiatr
 
Oferujemy do sprzedaży luksusowe apartamenty w planowanej inwestycji apartamentowej w budynku "Mistral"

Augustów to miasto otoczone dziewięcioma jeziorami i rozległą Puszczą Augustowską. Letnia stolica północno-wschodniej Polski, doskonałe miejsce na spływ kajakowy, żeglowanie, rejs statkiem, katamaranem czy gondolą. Aktywnie czas spędzą tu biegacze, rowerzyści, pasjonaci jazdy konnej czy nordic-walking. Malownicze widoki, czyste powietrze, jeziora, relaksujące lasy sosnowo- świerkowe. Niepowtarzalnie położenie w sąsiedztwie Mariny w połączeniu z bezpośrednim wyjściem na plażę sprawia iż apartamenty "Mistral" zadowolą zarówno spragnionych wypoczynku z dala od codziennego zgiełku jak i tych dla których woda i wiatr są podstawą udanego odpoczynku.

 

OPIS INWESTYCJI

Lokalizacja:

Obiekt będzie zlokalizowany na działkach ośrodka wypoczynkowego położonych w Augustowie nad Jeziorem Necko. Położony jest w malowniczej, zalesionej okolicy na skarpie brzegu jeziora. Usytuowanie obiektu, 12-15 m od jeziora powoduje, że z okien i tarasów wszystkich kondygnacji roztaczać się będzie wspaniała niczym nie przesłonięta panorama jeziora. Teren jest urządzony, monitorowany z kontrolowanym wjazdem. Obecnie w miejscu, w którym przewiduje się nowy budynek, znajduje się zabudowa składająca się z parterowego budynku restauracji, z wysokim czterospadowym dachem i tarasem (od strony jeziora). Taras ten przykrywa, umieszczoną w skarpie, zabudowę usługową i magazynową, obsługującą plażę. W celu udostępnieniu miejsca nowemu obiektowi zabudowa istniejąca przewidziana jest do rozbiórki.

Charakter projektowanej zabudowy:

Obiekt będzie stanowić prostokątny w planie, podpiwniczony, czterokondygnacyjny budynek w z dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 30° (57,7% spadku). W jego połaciach, wykończonych grafitową blacha na rąbek stojący, umieszczone będą przeszklone panoramiczne lukarny – po jednej w każdej połaci. Słupowo-ryglowe, aluminiowo-szklane, otwarte na panoramę jeziora, elewacje od strony jeziora i szczytowe okalać będą białe i gładkie, w wykończeniu, balkony widokowe z przeźroczystymi balustradami. Fasady od strony wejścia i fragmenty szczytowych będą wentylowane wykończone panelami elewacyjnymi w naturalnych kolorach. Przenikać je będą elementy grafitowych, aluminiowo-szklanych fasad. W elewacji tej wyróżnione będzie wejście główne do budynku - poprzez lokalizację przeszklonej windy zewnętrznej z „nanizanymi”, na jej pionową bryłę, poziomymi, widokowymi balkonami.

Wykończenie wewnętrzne:

Przestrzenie ogólnodostępne takie jak strefa wejściowa, klatki schodowe, korytarze i winda wykończone będą z naturalnych materiałów (kamień, stal, szkło, drewno, białe tynki).Zharmonizowane będą ze stylem elewacji zewnętrznych. Wykończenie tarasów stanowić będą płyty z gresu ceramicznego dopasowane wzorem i kolorystycznie do posadzek wnętrz apartamentów. Posadzki wnętrz stanowić będą panele drewniane, terrakoty, gresy oraz wysokiej jakości ekologiczne posadzki winylowe w kolorach drewna i kamieni lub betonu. Wnętrza apartamentów i przestrzeni ogólnodostępnych wykańczane będą luksusowo i indywidualnie wg odrębnego projektu wystroju wnętrz.

Funkcja:

Przewiduje się budowę obiektu o funkcji zakwaterowania turystycznego składającego się z 21 jednostek mieszkalnych w formie luksusowych apartamentów wypoczynkowych lokalizowanych w 4 kondygnacjach nadziemnych. Funkcję uzupełniają przestronne klatki schodowe z balkonami widokowymi, winda i korytarze. W kondygnacji podziemnej zaprojektowano parking na 12 samochodów osobowych (z możliwością ładowania samochodów elektrycznych), pomieszczenia techniczne, gospodarcze i klatkę schodową z windą.

Konstrukcja:

Główną konstrukcję nośną budynku stanowić będzie monolityczny szkielet żelbetowy typu słup-płyta (rozstaw osi od 3,10 do 6,60m) z obwodowym wieńcem podciągiem żelbetowym oraz część murowanych ścian zewnętrznych i klatki schodowej. Budynek posadowiony będzie bezpośrednio na żelbetowych stopach i ławach fundamentowych częściowo wzmocnionych palowaniem (od strony jeziora). Ściany fundamentowe piwnic wykonane będą jako żelbetowe lub murowane z bloczków fundamentowych, wzmacniane rdzeniami żelbetowymi. Ściany konstrukcyjne nad ziemią będą murowane z bloczków silikatowych wieńczone żelbetowymi wieńcami stropów. Przewiduje się słupy o przekroju 40x40cm i płyty stropowe gr. 24cm. Schody zaprojektowano w postaci wylewanych na budowie płyt żelbetowych. Balkony zewnętrzne w postaci wylewanych płyt żelbetowych będą zakotwiczone w wieńcu-podciągu obwodowym i zakończone żelbetową belką opartą na słupach żelbetowych. Konstrukcję dachu przewidziano w postaci wylewanej skośnej płyty żelbetowej.

Instalacje:

Obiekt będzie wyposażony w instalacje:  wodną – z miejskiego wodociągu  kanalizacyjną - odprowadzenie do miejskiej kanalizacji  centralnego ogrzewania i chłodzenie (podłogowe) – zasilanie z gruntowej pompy ciepła  elektryczną: odbiorczą, oświetleniową wewnętrzną, zewnętrzną (w tym iluminację elewacji i oświetlenie terenu) i stacje ładowania samochodów (w parkingu podziemnym) – zasilanie zgodnie z warunkami ZE  teletechniczną – radiową, telewizyjną, światłowodową, monitoring wejścia i otoczenia budynku  odgromową  wentylację mechaniczną nawiewno-wywiewną (z odzyskiem ciepła)

STATUS

PARTER
APARTAMENT 1.01A - WOLNY
APARTAMENT 1.01B - SPRZEDANY
APARTAMENT 1.02 - REZERWACJA
APARTAMENT 1.03 - WOLNY
APARTAMENT 1.04 - SPRZEDANY
APARTAMENT 1.05 - WOLNY

---------------------------------------------

II PIĘTRO
APARTAMENT 3.01A - WOLNY

APARTAMENT 3.01B - REZERWACJA
APARTAMENT 3.02 - REZERWACJA
APARTAMENT 3.03 - WOLNY
APARTAMENT 3.04 - SPRZEDANY
APARTAMENT 3.05 - REZERWACJA


I PIĘTRO
APARTAMENT 2.01A - WOLNY
APARTAMENT 2.01B - REZERWACJA
APARTAMENT 2.02 - SPRZEDANY
APARTAMENT 2.03 - SPRZEDANY
APARTAMENT 2.04 - SPRZEDANY
APARTAMENT 2.05 - WOLNY

---------------------------------------------
III PIĘTRO
APARTAMENT 4.01 - SPRZEDANY
APARTAMENT 4.02 - SPRZEDANY
APARTAMENT 4.03 - SPRZEDANY